Cash Price

4,000,000 EGP

شقة للبيع بالعجمي البيطاش مباشرة على البحر 300 متر3 غرف نوم 2 حمام

Is the price fair?

Know the true value of the property before buying

Apartments.

El Bitash

300 m²

3 rooms

2 bathroom

Super Lux

Add Note
This note is private and will not be posted on the listing or sent to its owner. You can check this note again from "My Notes" page
Share this Listing
Report

Listing Details

Floor

7

View

Sea View

Year Built

2020

Payment Method

Cash

Seller Type

Broker

Price Per Meter

13,333 EGP/M²

Listing ID

EG-6925386

Save up to50%

Enjoy all AqarmapPro features for a full year

For only 599 EGPannually instead of 1200 EGP

Subscribe NowLimited-time offer

Listing Description

شقة مباشرة على البحر بإطلالة بانورامية حقيقية من كل غرفة – موقع مميز في البيطاش يخلي الطلب عليها عالي جداًلو بتفكر في شقة للراحة أو استثمار مضمون، النوع ده من الوحدات بيختفي بسرعةالمساحة: 300 متر3 غرف نوم – جميعها على البحر مباشرة2 حمامتشطيب فاخر بالحجر الهاشميروف خاص 150 مترالدور السابعمكان مخصص وجاهز لإنشاء أسانسير خاص بالشقةمفروشة بالكامل وجاهزة للسكن فوراًالمميزات دي + الموقع + السعر = صفقة قوية مش هتفضل متاحة كتيرالسعر المطلوب: 4 مليون جنيه فقطمن المالك مباشرة

Travel Time

Login to see travel timeLogin